| Mist a întrebat:

Sall TPU, am achizitionat un samsung s5620 monte si vreau sa bag niste jocuri si aplicatii pe el, dar nu stiu cum, va rog unpic de ajutor,

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Frate, un cablu de date, www.mobile9.com si selectezi tipul telefonului tau si gasesti tot felul de aplicatii! fundita?:D

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Trebuie sa vinzi telefonul si sa cumperi un Nokia sau un Sony Ericsson. Astfel vei avea un telefon adevarat si vei putea pune ce vrei tu pe el.

| Mist explică:

Pai ce ati zis voi e bine dar cand iau un joc si incerc sa il transfer imi dao eroare de genul "Aceast folder nu se poate citi"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi in cititor de card il asamblezi la calculator instalezi programul si acesta are o incapare unde va intra cititorul de card pe care il primesti cand iti cumperi cardul!
Ps:Sau cu cablul de datehappy!
SPER SA AJUTE! funditabatting eyelashes!

| G4briel a răspuns:

Pai iti trebuie ori Bluetooth (pentru calculator) sau cablu de date cu care sa conectezi telefonul la calculator. Apoi poti sa iti iei jocurile de pe internet, si sa ti le transferi in telefon (prin metodele mai sus mentionate).