| WeeK3nD a întrebat:

...Am cumparat acum putin timp un Samsung Star 2, iar cand vreau sa il bag in calculator pe telefon spune "Connected Press the key to quit Samsung kies" iar pe calculator nu arata nimic.

1 răspuns:
| AddaSunnii a răspuns:

Așa am pățit și eu când am băgat telefonul în pc prima oară.(Am galaxy s2) Vezi să îl lași mai mult, că într-un final îți apare..ai răbdare..eu așa am făcut.și când îl bagi, nu da quit Samsung kies până nu termini conectarea cu calculatorul..de exemplu dacă descarci poze sau ceva. încearcă așa, poate merge.