| GoguStrigoi a întrebat:

Am Fire Fox de ceva timp si daca vreau sa downloadez ceva imi apa automat in Local Disk C cum pot sa il mut downloadul in Local Disk E ca am mai multa memorie in E decat in C...

Răspuns Câştigător
| Fredo a răspuns:

Intra in FireFox, dai la unelte dupa aia la optiuni, iti apare o fereastra pe fundal si pe la mijloc e bifata o casuta cu,, Salveaza fisierele in'' si dai acolo. Dupa aceea dai '' rasfoieste'' si alegi unde sa ti le salveze... Succes!

1 răspuns:
| adrianc a răspuns:

Salut.Ca sa poti salva aceste download-uri in alta parte decat in C, intri la Tools/Unelte, apoi la Options/Optiuni, in sectiunea General selectezi Save file in/Salveaza fisierele in...cauti partitia E si dai Ok.