| flavyusR a întrebat:

Am instalat windowsu si acum imi vine un mesaj la steagu ala din bara,,Set up backup,,.Dau funda pentru cine imi spune cum sa il scot de acolo, mentionez ca stiu ce inseamna.

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Nu prea cred că se poate. Oricum, nu te deranjează. Pui stegulețul în... săgeată și nu-l mai vei vedea (nu știu cum îi zice).

Oricum, nu strică să faci backup. Nu ști niciodată.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Nu poti face nimica, trebuie sa astepti sa iti faca back up-ul si totusi, cu ce te incurca? Lasa-l sa faca back up, ca o sa ai mare nevoie de el mai incolo.