| anonim_4396 a întrebat:

Am iphone 4g replica si mi s-a stricat butonul de meniu(cel din mijloc)
cand apas pe el nu se intampla nimic...
se poate repara?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am o prpunere pentru viitor pentru tine, renunta la replici. Si da, se poate repara, asta daca cel de la service accepta replici(ca sa nu strice si altceva prin el)

| Narcis2007 a răspuns:

Daca e replica mai greu...asas replicile, de unica folosinta

| sshhhhhttttt a răspuns:

Iti dau un sfat, nu mai baga bani degeaba in el!
arunca'l!

| UiteeeeVezi a răspuns:

Nu! Replicile le tii pana se strica, dupa care le poti arunca de aceea sunt replici.happy

| Claudiu_2354 a răspuns:

Este modelul 2012wifi

| Manole94 a răspuns:

Ce intrebare pui si tu! Normal ca se poate repara daca ai bani pentru reparatie, si te duci cu el la Service!