| tevad a întrebat:

Am luat o aplicatie (hack pentru un joc ) si mi se instaleaza aplicatii singure, am dat si revenire din fabrica dar degeaba, dupa ce le dezinstalez se instaleaza iar si nici nu imi arata ca se descarca de undeva, cum pot pune softul din nou sau ce pot face? am android 4.4.2

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in magazin play si descarci un antivirus. Kaspersky mi s-a parut cel mai bun. Chiar acum cateva zile o nepoata avea asemenea porcarie instalata si s-a rezolvat scanand cu kaspersky antivirus. Nu poti pune singur softul inapoi sau altceva.