| shadows98 a întrebat:

Am luat o pereche de casti pentru calculator si am bagat rosu la rosu(microfonul) si castile la portocaliu si la calculator imi arata k trebuie sa introduc si castile si microfonu pe portocaliusad chiar daca culoarea la casti este pentru rosu si nu este posibil sa le bag pe amandoua in acelasi loc. Am facut testul la alt calculator la un vecin si ii merge normal rosu la rosu si portocaliu la portocaliu.Imi puteti spune ce sa fac

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Sub porturi iti arata niste iconite mici baga mufele asa cum iti arata iconitele

| manuel72 a răspuns:

Probeaza microfonul la rosu si castile la portocaliu si fa un test sa vezi daca merge.Nu are ce sa se strice.

| shadows98 explică:

Pai ce credeti ca am facut le-am tot bagat cand in una cand intr-alta dar la calculator imi spune ca trebuie sa le introduc pe amandoua in acelasi loc