| floko1997 a întrebat:

Sall TPU, Am nevoie de un ajutor cam maricel.
Am windows 7 32 bit cu placa video ATI RADEON 9200, Am cautat peste tot si la amd am luat programe dar pe degeaba ca la final imi da eror. Ce vreau eu sa spun este :
Am nevoie de un link de download pentru ATI RADEON 9200, daca ati avut voi si a mers atunci ajutati-ma si pe mine.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E usor de instalat
nu exista un driver anume
insa dupa ce il instalezi trebuie sa intri in admin de dispozitive si sa actualizezi driverul respectic. Aero nu o sa functioneze deci daca aspiri la asa ceva iti cumperi alt pc sau o grafica mai performanta ce ofera drivere pentru 7 de 32

| CPAElites a răspuns:

Https://driverscollection.com/? file_cid=412291145643e6be7939de0af33

| FlorinCiokan a răspuns:

Deci driver pentru placa video?
Descarca si instaleaza Slim Driver. iti v-a gasi driverele lipsa si le poti instala direct. Bafta

| floko1997 explică:

In primul rand
1. Gelu1970, Sa sti ca exista asemeni lucruri sa nu mearga, Nu am (Bani) pentru alt calculator, Vorba vine traiesc in saracie. Daca aveam nici macar nu puneam acest topic si puteam sa cumpar alt sidiu windows 7 cu detoate (Driver instalat TOT ).
2 Am luat SLIM DRIVER si aceste programe sunt cele mai de ****, Au virusi unele chesti de download deci acest lucru nu este de recomandat si pentru placa video si celalate trebuie UPGRADE de 50 EURO.
3. zDanutz este un bun site dar tot nu merge dau un restart si vad daca este bun sau nu dupa poate ai tu o fundita de la mine big grin