| Razvan88234 a întrebat:

am niste intrebari legate de un ps3 modat.

Mi-am luat un ps3 modat si nu stiu ceva, deci l-am intrebat pe omul de la care l-am luat daca merge internetul pe el, si el a pus ca daca il connectez la internet mi se sterge tot de pe el si mi se strica este adevarat?

Jocurile care sunt pe un ps3modat sunt copii adica nu sunt jocuri originale?

Iar daca nu sunt originale el cum le-a luat adica cum a facut rost de ele ca vreau si eu sa mai fac rost de niste jocuri.

VA ROG SA IMI RASPUNDETI LA INTRABARI DAU FUNDA.

1 răspuns:
| RedLighting900 a răspuns:

Salut. 1. Ce a zis omul acela e cea mai mare prostie, e imposibil sa tise stearga tot de pe el si sa se strice daca il conectezi la internet. 2. jocurile de pe un ps3 pot fii piratate, adica le joci fara cd-u si merg si cele de pe cd-u. 3. Potiface rost de ele piratand-ule pentru ca de aceea este modat, ca sa poti pirata.