| Razvan88234 a întrebat:

am o intrebare despre un ps3 modat.
Deci mi-am cumparat un ps3 modat si are cateva jocuri pe el si as vrea sa mai pun cteva jocuri, de unde iau jocuri pentru el? Am vazut ca are intrate pentru Internet dar nu stiu daca e bine sal connectez adica merge connectat? altii au spus ca daca il connectez mi se strica? Deci de unde pot lua jocuri si cum le pot pune?

1 răspuns:
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Modat=jocuri de oricare PS fără probleme și da dacă intri pe net se updateaza și pana nu mai mere