| princesshope a întrebat:

Am o intrebare legata de YouTube!
Deci, cum pot sa pun o imagine la video inainte de a incepe! Adica asa: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/......ps?/images
inainte de a da play pe video e poza mai editata! Dar eu cand incerc sa modific poza de inceput la setari imi arata doar 3 din care sa aleg una! please HELP ME

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu poti face altfel doar daca editezi din nou videoclipul si tii mai mult timp (1 minut aprox), atunci posibil ca dupa ce incarci pe youtube iti va aparea in alea 3 optiuni.