| NaruToNR1 a întrebat:

Am o problema: Azi, am vrut sa-mi pun data nasterii adevarata pe fb (2 februarie 2003) Si dupa am primit un mail ca, cica mi s-a dezactivat contul pentru ca am sub 13 ani. Ce fac ca sa-l reactivez?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L-ai pierdut definitiv. Faci un alt cont, dar la înscriere, schimbi anul nașterii, ex. 2 feb 1997 (deci, ai 18 ani)

| NaruToNR1 explică (pentru floresdemayo):

Si daca trebuie sa am 13 ani, cand voi face o sa mi-l activeze la loc?

| Ionnella1994 a răspuns:

Dacă ți l-au dezactivat ei nu cred ca mai ai ce sa faci decât sa ți faci altul