| Laurretta a întrebat:

Astazi mi-am dezactivat contul pe hi5( nu e la prima data) si acum am vrut sa-l reactivez, imi intra contul doar cand vreau sa intru la profil sau altceva imi scrie ca nu pot sa vizualizez pagina. de ce?

2 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Dar de ce mai foloseşti încă HI5? :-oFacebook nu îţi place? Eu una am Fb.

| Laurretta explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Acum un an inca mai foloseam hi5-ul! Si daca l-as folosi si acum care este problema? Fiecare utilizeaza ceea ce-i place. Imi place si facebook-ulwinking
p.s. Nu te-am intrebat daca ai fb.