| pitbullbulterier a întrebat:

Sall TPU, am o problema cu hamachi. Dau join an existing network... bag contul si parola. dar cand il sting mi se sterge tot, cand il deschid trebuie sa bag mereu alea. Cum sa fac sa se salveze?

1 răspuns:
| Meheツ a răspuns:

Cand dai join, practic tu intrii intr-o retea, reteaua e setata sa dea kick la utilizatorii care ies din program (probabil ai ultimul hamachi scos).nu ai cum sa faci sa se salveze doar daca cel care a facut reteaua respectiva te pune cu permisiuni sa nu iti dea kick cand iesi din hamachi.