| anonim_4396 a întrebat:

Sall tpu.Am o problema la pc.Nu imi merge internetul prin wi-fi decand am update-at windows 7 la windows 10. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai urmat soluția(pe post de țeapă) dată de Microsoft, tocmai ți-ai stricat sistemul de operare. Upgrade-urile sunt doar chestii de fițe făcute probabil de programatorii de la ei când ori au fost beți ori au fumat ceva, de aia și merg așa cum merg laughing). Daca vrei upgrade real de la 7 la 10 atunci acest lucru se face resoftând calculatorul cu Windows 10, fie el și versiune de evaluare(trial licențiabil, ce nu te privează de facilitățile reale a le versiunii comercializate în magazine. testat și dovedit)

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windows 10 nu este inca definitivat. Are unele bug-uri si lipsa de drivere. Sterge tot si reinstaleaza Window 7.

| Zangetsu a răspuns:

Cauta daca placa de retea are drivere pentru windows 10. Daca n-are ar trebui sa revi la 7.

| jackie12345 a răspuns:

Cum pot cauta daca placa de retea are drivere windows 10?

| K0sti a răspuns (pentru jackie12345):

La producatorul placii de baza pe site, logic! Mai exact al laptopului, in cazul tau! Ce intrebari puneti fratilor...