| KeyzZ a întrebat:

Sall TPU, am pus aceasta intrebare pe categoria tehnologie ca nu gasesc jocuri pc...
de curand m-am apucat de un joc medal of honor alied assault si am ajuns la o misiune care trebuie sa iau un telefon si sa sun la "fortele aieriene " si nu stiu pe care buton sau ce sa fac ajutati-ma
DAU FUNDA :d AM MARE NEV VREAU SA TERMIN JOCUL...

Răspuns Câştigător
| Zoricutzu a răspuns:

Eu am patit tot cam asa intr-un joc si trebuiau niste coordonate fortelor aeriene mai exact click parca pe inamici, si era transmisionistu care spunea coordonatele ca la sah dar trebuia ca inamicu sa stea pe loc pina ateriza proiectilu.

1 răspuns:
| dinucristian2000 a răspuns:

Intra la setari si uitate acolo care e tasta pe care trebuie sa apesi