| cristi2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum folsesc trainerele la jocul "lord of the rings the battle for middle earth 2".

2 răspunsuri:
| Nicu20005 a răspuns:

Ca sa le folosesti trebuie sa te uiti sa vezi daca scrie pe ce buton se activeaza trainerul uitete in fisierul trainerului si intra in trainer dupa aia daca scrie info pe acolo da clic pe el si o sati arate pe ce se attiveaza sau iti scrii direct dar mai intai trebuie sa le downoloadezi iti dau eu o varianta de ude poti lua trainere : http://www.gameburnworld.com/......rth2.shtml

| ybenny44 a răspuns:

Buna.Trainer-ul trebuie sa aiba un nfo si acolo gasesti hot keys de exemplu apesi F1 sau care o fi comanda si se activeaza comanda si ar trebui sa mearga.