| TheSCHEPSIS a întrebat:

Am si eu o mica problema! Deci filmez niste jocuri cu FRAPS si le filmez la rezolutie buna si cand il bag la render se face o rezolutie mica.Adica videoul este mic si in centrul ecranului si prin jurul lui e negru. SI daca ma uit la videoul nerandat e rezolutie buna.Este din joc sau din program? Inainte randa bine. Si la minecraft nu se inatampla asa doar la celelalte jocuri. Folosesc Sony Vegas Pro 11 ce setari trebuie sa-i fac sa mi-l randeze la rezolutia buna? DAU FUNDA! URGENT!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut incearca acest tutorial https://www.youtube.com/watch?v=UuAuCPx_p5Q. Simplu si eficient.

| AsasinulZet a răspuns:

Eu filmez cu acion! sau fraps si randez cu CyberLink PowerDirector 11 mai bine ai randa si tu cu ce randez eu.Parerea mea