| Anonimus696969 a întrebat:

Am si eu o mica problema pentru ca nu stiu sa schimb chestia aia de la windows7 de la public network la home network...
Ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Dai clic pe iconita de la retea din partea dreapta jos si te duci pe open network and sharing center, iti apare o fereastra unde este o bancuta si sub ea scrie public network dai pe public networc si de acolo selectezi home network.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Scrii in meniul start Network and Sharing Center, deschizi si ai in stanga Public Network, o sigla cu o bancuta dai Click pe Public Network care este scris cu albastru si iti apare o lista cu 3 setari si alegi Home Network

| Anonimus696969 explică (pentru sdhashsah):

Am dat acolo si inainte dar se "reface" la loc dupa un timp...happy