| Stef29 a întrebat:

Ieri am reinstalat Win 7, si defiecare data cand repornesc pc-ul sau il deschid imi apare fereastra cu tipurile de network adica home network, work network si public network eu am ales public si mi s-a creeat de mai multe ori network 2, 3,4,5. In momentul de fata imi apare doar network 5 celelalte nu apar, iar daca dau restart ori scad la 4, 3,2 sau ramane stabil.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Asta pentru ca ai ales public network si trebuia home network.Nu stiu alta varianta decat reinstalarea windows-ului pentru ca eu nu am mai avut aceasta problema niciodata.Alta data citeste si tu variantele de instalare si vezi cand te pune sa alegi dintre modul de instalare windows pe express sau custom sa alegi custom.Bafta!

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Trebuie sa alegi home network. Il alegi foarte usor din setari pe la internet. Si o sa ai doar un singur network. Baftawinking

| BodoGenn a răspuns:

Trebuie sa selectezi home network....mai departe nu mai stiu.Te descurci tu cumva. BFT

| Stef29 explică (pentru BodoGenn):

Eu mereu am mers pe public si nu avea nici o problema!