| DyaNa1337 a întrebat:

Cum scap de PUBLIC NETWORK si WORK NETWORK de la internet connections? vreau sa-mi ramana doar HOME network si nu stiu cum sa le sterg pe celalalte 2 (facute de mine mai demult pentru a avea alt ip) nu gasesc nicaeri delete, iar daca dau disable pe ele mi se opresc toate (inclusiv home network, care e principalul, deci mi se opreste netul)

1 răspuns:
| unsufletaproapesingur a răspuns:

Ce mai buna solutie instaleaza windowsul din nou evident si toate drivere-le iar cand iti faci conexiunea la internet alegi din prima home