| Alecs98 a întrebat:

Am si eu o problema cu un play station portable (psp) e1004.Acum 45 de zile l-am cumparat de la un prieten cu bateria full. Jucam un joc si deodata s-a blocat. AAA am uitat sa va spun ca nu mi-a dat si incarcator. Mi-am gasit incarcator original de la sony. Dar acum nu imi porneste deloc si este la incarcat. Ce pot face pentru a porni. Funda+vot.Va rog eu mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Grad_Stefy_1998 a răspuns:

Pai trebuie sa il duci neaparat la reparat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer in viata mea nu am avut si nu am vazut un psp dar recomandarea mea--du-l la service.sunt specializat in telefoane Samsung, daca tot asa nu porneste vreunul si nici cand e la incarcat-->service.
funda plz?

| Alecs98 explică (pentru anonim_4396):

Aham. dar imi poti spune unde gasesc un astfel de service.In special in tulcea.Pleasse dau funda am mai sps

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alecs98):

N-am idee! Cauta si tu straight face

| Alecs98 explică (pentru anonim_4396):

Ok mai lamurit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alecs98):

Funda nu-mi dai?!