| CribSeb a întrebat:

am achizitionat si eu de 5 zile un Nokia N97, este second, este original 100% problema este urmatoarea: Aseara am ascultat muzica, am facut cateva poze dupa care s-a blocat instantaneu, l-am inchis si acum nu mai porneste deloc, am scos bateria am introdus-o din nou dar fara rezultat, l-am pus la incarcat tot nu porneste nici cu cablu de date nu este recunoscut.Cine imi poate da un raspuns la rezolvare in afara faptul sa il duc in service.Care sa fie problema? Si cat m-ar costa rezolvarea lui intr-un service daca stie cineva despre ce defect este vorba. Specific ca nu a fost scapat in apa sau tinul in umezeala.Astept raspunsul potrivit pentru acordarea FUNDEI 100%!

Răspuns Câştigător
| Iluzz a răspuns:

Ai incercat cu alta baterie? poate s-a dus bateria de tot! incearca cu alta baterie! o baterie costa pana in 30 lei...

1 răspuns:
| hefe a răspuns:

Sa nu se fi intamplat la display e singura cauza pentru care nu se mai aprinde sau sau la baterie.incearca daca mai ai o baterie la fel. displayul costa intre 50-100 lei...sincer sper sa te ajute