| xCrank a întrebat:

am si eu un iphone 4 codat cu givey sim, si am cartela frog, am activat minutele si la net zice ca trebuie sa le activez manual, cum fac?

1 răspuns:
| andreeamee a răspuns:

As vrea sa-ti pot raspunde insa eu m-am gandit sa-mi achizitionez un iphone codat si vreau sa te intreb daca iphoneul tau a fost codat pe o retea straina si i-ai pus gevey sim sau asa il aveai? Ce nu poti face fara cartela in afara de sunat, net 3g si cam tot ce implica servicii de-astea de la retea.Adica pot accesa net prin wifi, pot descarca aplicatii ios?