| Suditu_Marian_1979 a întrebat:

Cand vreau sa instalez orice program mi se da restart la pc.Ce trebuie sa fac pentru a putea instala programe?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să verifici cum e cu temperaturile la procesor.
Succes

| horia2012 a răspuns:

Ai erori destul de mari pentru a le repara. Reinstaleaza Windows-ul.

| stlucian a răspuns:

Vezi spatiu de pe Hdd/partitia "C" in special si o curatenie totala de registrii/virusi mai mari sau mai mici/istoric/etc
Cu CCleaner si cu un antivirus poate sa reusesti Eventual si o optimizare /defragmentare a PC-ului ar putea ajuta dar pentru defagmentare ai nevoie de minim 15% free din partitie.