| ionut2013boss a întrebat:

Sall TPU, cine ma ajuta si pe mine cu o chestie, am luat acum 3 luni un laptop si nu stiu cum sa fac sa imi mearga f1, f2, f3, f4,f5,f6? Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

La laptop ai jos langa start tasta,, fn" ti apasat pe ia si dai pe ce f vrei u ex fn-f4

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă tastele nu funcționează pe o tastatură externă(pe usb) problema e de la sistemul de operare, care trebuie rescris cu unul legitim ce conține toți driverii.Da©a pe tastatura externă totul funcționeaza problema e de la tastatura laptop-ului.Succes

| K0sti a răspuns:

Sa-ti instalezi driverele, logic, pe care le gasesti la producator! Tastele de functii au drivere!

| Zaygon a răspuns:

Zi modelul intai. Vezi sa nu fie model de laptop care are tastele f1, f2... sub cele de luminozitate, volum, pause. Etc. Atunci trebuie sa le activezi cu fn.