| TeCunosc a întrebat:

Cum fac sa se auda doar un program? Adica daca ma joc un joc si las winapu sa mearga sa se auda doar winapu?
Nu vreau sa aud da sunetu la minim la joc si gata. Multumesc dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu cred ca este program pentru asa ceva!

6 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

Deci de ex:intri in fifa si vrei sa se auda doar winamp pui sunetul jocului la minim si gata! la fel la oricare alt joc
Nu se poate altcumva! bft

| AndreYutzUU a răspuns:

Pai dai la optiuni la joc si vezi unde scrie volume, si dai incet.

| johnny_1148 a răspuns:

Pai, dai din joc sunetu de la setari pe zero si apoi apesi butonul start dai in winamp si apoi intri iar in joc.

| dedekool a răspuns:

Pai fiecare joc are optiuni si de acolo trebuie sa opresti sunetul joculuihappy

| miki35 a răspuns:

Dai la optiuni si da-i pe mut si se va auzi doar winapu

| TeCunosc explică:

Ma fratilor am spus ca vreau sa-l fac cu un program anume