| Seijūrō a întrebat:

Daca cumpar un Xbox 360 pot sa il conectez la tv(smart).
Si care sunt conectori de care as avea nevoi sa fac acest lucru.Dau funda celui care imi explica cat mai detaliat.

Răspuns Câştigător
| 2BeCristi a răspuns:

El vine cu un cablu VGA cu care poti conecta xboxu. Daca vrei mai hd poti sa-ti iei un cablu Hdmi.

P.S. Nu se merita Xbox 260. Ia-ti ceva current gen (PS4, X1)

2 răspunsuri:
| enrique81 a răspuns:

Ce datalii ai nevoie? lol...iti trebuie un cablu hdmi care in gasesti si in sepermarket cu 10-20 lei un capat in xbox si unul in tv, sper ca a fost destul de detaliat

| Nastaseion a răspuns:

Da poti are tot ce ii trebuie in cutia lui http://bit.ly/1HYCegs