| AlexIonut2013 a întrebat:

Daca iau o tableta cu o baterie de 2500 mAh Lithium Polymer cam cat ma tine daca ma joc pe ea non stop?

Răspuns Câştigător
| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Depinde de dimensiunea ecranului si de luminozitatea la care il vei utiliza. la 7" luminozitate minima si 5ore la luminozitate maxima poate 2 3 ore la 10" cu luminozitate mica 2 ore jumate la luminozitate mare 1 ora 1ora jumate

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Am avut si eu o tableta cu 2500mAh LI-Polymer bateria, iar pe luminozitatea la jumatate, m-am jucat 4 ore incontinuu pe ea ashphalt 8 airborne! happy

| hp8510p a răspuns:

Depinde si cat de mare e tableta.Ecranul consuma cel mai mult.Chiar si pentru una de 7 inchi 2500 mAh e foarte putin