| Georgestaff08 a întrebat:

de curand mi-am luat o tableta Huawei ideos 3g dar am o problema la ea daca ma suna cineva eu aud pe acea persoana dar ea nu ma aude dar nu este microfonul ajutati-ma dau funda +vot

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Du-te la unitatea care asigură service-ul sau la magazinul de unde ai cumpătat-o şi explică-le această situaţie.

Sau, dacă te pricepi cât de cât, verifică setările...

| a55yummy a răspuns:

Du-te cu tableta la magazinul de unde ai cumparat-o si intreba-l vanzator sau daca ai luat-o de pe net scrieti nemultumirea pe site ..mai uita-te o data pe instructiuniwinking