| va2311paa a întrebat:

Eu am Vodafone smart mini si am instalat aplicatia Vodafone cloud...Intrebarea este daca am nevoie de net de fiecare data cand intru pentru a asculta muzica stocata acolo...

1 răspuns:
| FlorinAnt93 a răspuns:

Da, ai nevoie de net, deoarece muzica nu ti se descarca in telefon, o asculti in sistem "stream". Mare atentie, de fiecare data cand asculti o piesa iti va lua din trafic (de ex. o melodie are aprox. 3mb, daca o asculti de 10 ori iti va consuma 30mb din trafic). Sper ca ti-am fost de ajutor tongue.