| Lucian_Glavasc_1992 a întrebat:

Facei-mi si mie o configuratie OBS
Compunente:
CPU: Intel Core i7-4500U 1.8GHz
Memory: 4GB RAM
Video Card: NVIDIA GeForce GT 740M
BIOS: X550LB.303
Windows 10 Pro 64-bit
Am laptop.
Am scris si pe Forum la OBS si nu mi-a raspuns nimeni, de asta am apelat la TPU

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Cici91 a răspuns:

Procesorul: e de 7 ori 4500U, iar rezolutia este pe 1. 8GHz (cand lucrezi pe desktop)
Placa Video: NVIDIA GeForce GT 740M, este echivalentul la 2048 MB
Rami: este punctul de tranzit al tuturor datelor ce urmează a fi prelucrate de către procesor (CPU) (4 GB eu zic ca e destul de bine pentru un laptop)
Windows 10 Pro 64-bit, este un sistem de operare
Bios: X550LB.303, este un software, cum ar fi modificarea frecventei, voltajului procesorului, memoriei RAM si asa mai departe
Sper ca te-am ajutat!