| mateidragos828 a întrebat:

Intrebarea mea e simpla....cum pot face un suport prntru telefon pe bicicleta sau pentru piept pentru a putea filma...adica din ce sa as putea sau cum as putea sa il fac.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Poti incerca sa iti faci singur un suport din fibra de sticla, sau dintr-un metal maleabil, sau chiar dintr-un material textil, doar ingeniozitate sa ai si vei reusi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exista pentru brat. Uite: https://www.google.ro/#q=suport+pentru+telefon+pe+brat

| mateidragos828 explică:

Frare eu vreau sa filmez cu telefonul!