| AlexStefan1 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul si cand imi instalez yahoo messenger imi spune error launching installer.
Idei?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Posibil ca setup-ul este dintr-un folder cu diacritice (litere romanesti) si de asta da eroare. muta fisier-ul intr-un folder normal fara diacritice si ruleaza-l de acolo.

7 răspunsuri:
| printesaalice28 a răspuns:

Poate este o versiune prea veche..sau ai gresit ceva la instalare. sper ca te-am ajutat happy

Răspuns utilizator avertizat
| deny2013 a răspuns:

Poate nu e buna.

| IonutSIN a răspuns:

Imcearca messenger 6winking aceeasi problema am avut si eu cu messengerul 12 si dupa ceva timp s-a rezolvat singur.

| BlackBoyHD a răspuns (pentru IonutSIN):

Nu exista messenger 12laughing

| IonutSIN a răspuns (pentru BlackBoyHD):

Sk 11*

| IonutSIN a răspuns (pentru BlackBoyHD):

Scuze laughing 11