| TheFuture46 a întrebat:

Nu pot sa ma conving care e mai buna: Samsung galaxy tab 7.0 plus sau Samsung galaxy tab 2 (7.0)? prima tableta are procesoru de 1.2 dual core, a doua tableta are 1.0 dual core, ambele au camera 3M, prima filmeaza 720p, a doua filmeaza 1080p, priam are camera 2M frontal, a doua tableta are VGA. prima tableta are android honeycomb 3.2, a doua are 4.0. care e mai buna? a si pima are 9.8 mm parca si a doua are 10 mm si ceva.
deci care e mai buna? parca prima mi se pare mai buna, de la procesor, dar parca si a doua mi se pare buna ca are android 4.0 si asta inseamna imbunatatiri fata de 3.2. dar mai e si pretu e 1.606 lei la 7.0 plus, si 1.369 la 2 (7.0). deci lamuriti-ma, argumentati. si va rog fara comentarii despre alte tablete.
DAU FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Crinu_Stan_1994 a răspuns:

Prima e mai buna din punct de vedere ale aplicatiilor ( datorita procesorului ) iar a 2-a este mai buna la facut poze/filmat. Android 4.0 fata de 3.2 nu are cine stie ce modificari, doar pe partea de securitate.

Acum tu iti aleg modelul gandindu-te la ce il folosesti mai mult.