| xXyOnutZhXx a întrebat:

pe un laptop Toshiba cand ii dau shut down mi se bloceaza acolo unde iti apare fundalul albastru si scrie shut down se blocheaza...dc?

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Probabil e o problema cu sistemul de operare! Poti incerca sa il reinstalezi sau mergi la un service autorizat Toshiba!
http://laptopnews.ro/service-laptop-toshiba.html

| N0xEterniS a răspuns:

Sall,am si eu laptop de la Toshiba si mai demult cand ii dadeam shut down imi instala niste chestii si dupa se inchidea.Am patit asta de vreo 3 ori.Trebuia neaparat sa instalez alea altfel nu se inchidea.

| xXyOnutZhXx explică (pentru N0xEterniS):

Nu la mine cand ii dau shut down ingheata deci nu se mai misca nimic si nu se mai inchide trebuie sa il inchid eu din buton......la tine e de la updateuri

| K0sti a răspuns (pentru xXyOnutZhXx):

E windows-ul busit. Asta tine de sistemul de operare.

| handicaPFatal a răspuns:

Incearca sa nu il fortezi foarte tare capacitatea unui laptop ca al tau nu prea face fata la jocuri programe...un laptop este pentru birou si incearca sa SERGI TOT CE NU ITI TREBUIE DIN EL DACA AI MEMORIA LUI INCARCATA II IA MULT SA SE GANDEASCA CE SA FACA ATUNCI CAD TU APESI PE ACEL BUTON sHUT DOWN!