| Victor_4819 a întrebat:

De ce cateodata imi apare la calculator ecranul albastru si imi scrie "you have a problem and windows has been shut down to prevent damage to you computer..." stiti voi... scrie mai mult. Ce sa fac? ATENTIE!

5 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Pe acel ecran albastru iti apare (la sfarsit) un STOP 0xceva. Daca imi vei da acel "ceva", pot incerca sa aflu ce cauzeaza acea eroare.
Nu ma mai obosesc sa va spun sa nu mai reinstalati Windows pentru orice, pentru ca este evident ca nu are nici un efect happy

| doarintrebatima a răspuns (pentru Kattan):

Salut ma poti ajuta si pe mine? aduga-ma pe messenger danyberenghean@yahoo.com

| szergiu a răspuns:

Clic dreapta pe paritia unde e windowsul si pe urma properties - tools - defragment now - scan si start defragment. si astepti happy

SAU

reinstaleaza windowsul.

| xamix a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=5517 poate te ajuta;)

| Zai a răspuns:

Instaleza windows-ul din nou si instaleaza un anti-virus! In orice alt mod doar iti prelungesti agonia!