| Chrysstian a întrebat:

Stiti cum sunt copertele (poze) acelea pe paginile de facebook in care scrie umele paginii? Ce program trebuie pentru ale realiza? Funda garantat

Răspuns Câştigător
| KosmiiiNa a răspuns:

Cel mai bun si usor de folosit este photoscape. Crede-ma, il am si eu. Dupa ce il instalezi cauta pe facebook,, Sfaturi pentu admini'' si cauta la albume unde scrie cum sa folosesti photoscape. Funda?

2 răspunsuri:
| Chrysstian explică:

Pardon, numele laughing

| Dedee003 a răspuns:

Hei! Poți folosi PhotoScape. Eu pe ăsta îl folosesc și este foarte bun happy