| Ciprian221 a întrebat:

va rog am o intrebare! Exista vreun gadget la laptop care sa arate temperatura camerei adica ceva gen termometru gadeget happy daca exista dati-mi un link cv si am sa va dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Chiar daca exista nu ar arata real temperatura camerei din simplul fapt ca calculatorul, laptopul, etc nu are termometru de camera incorporat ci termometrul pe care il are este pentru componentele sale. Exista gadget pentru temperatura dintr-o anumita localitate.

3 răspunsuri:
| Beretta a răspuns:

Nu,adica da, laptopul poate masura temperatura dar nu cea exterioara, masoara temperatura componentelor, mai bine iti cumperi un termometru de camera si ai rezolvat problema

| BencheaAdelin a răspuns:

NU exista asa ceva.