| varcolaccc a întrebat:

Vreau sa a intreb daca a aparut Cidya pentru iphone 4s 5.1 (ios) ca am un prieten care imi spune ca a aparut un fel de cydia dar ca nu este stabil adica poate sa imi strice soft-ul. Deci daca stiti cea spuneti-mi. Dau funda happy

1 răspuns:
| anonim555344 a răspuns:

Ba a aparut n-are nici un fel de treaba si eu pe 4s am cidya si imi mere perfect, treaba cu stricau de soft e aiure ca ti sparge softu si nu mai ai soft original ci piratat