| rapidistii23 a întrebat:

Sall TPU
Vreau sa ma fac vlogger.dar nu stiu cum face vloggerul meu preferat..Codrin Bradea cand este si roberto si dr.acu si codrin ...adica..cum este in mai multe cadre.

Răspuns Câştigător
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Din cate stiu dintr-un tutorial pur si simplu faci o filmare in care reprezinti personajul x, pe urma o filmare cu tot ce are de zis personajul y si pe urma le editezi sa para ca si cum ar vorbii unul cu celalalt si ca ar fi o strofa 1, 2-a strofa celalalt. Imi are ca zice si el asta intr-un clip daca te uiti bine pe canalul lui. (la q&a)