| AlexXxKiiddxD a întrebat:

Ziceti si mie cat costa o camera web? si microfon? Plzzz

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

De obicei, o camera web normala, incepand de la 50 lei, pana la 1 milion., sa nu-ti cumperi una mai mica de 50 lei, pentru ca sunt foarte rele. In general, cele performante, peste 1 milion jumatate.

| cscaramel a răspuns:

O camera web destul de buna costa intre 50 si 100lei aproximativ, iar un microfon intre 5-10 si 25 lei, desi desigur pot fi si mai scumpe daca vrei unele CU ADEVARAT performante

| Anna155 a răspuns:

Poi o camera web cu microfon inclus in camera costa intre 55 lei si 80 lei! Sper ca ti-am fost de ajutor :*!