| danytkd13 a întrebat:

Sall tuturor! Am si eu o intrebare.Am un Galaxy Gio si ca orice Galaxy am WiFi si in casa ma conectez la o retea deschisa, dar care nu o prind mereu...si trebuie sa astept pana pe la 19 sau nu o prind de loc toata ziua.Stiu ca as putea sa intru pe PC cum ati spune toti si m-ati crtitca, dar eu vreau sa stiu daca pot sa ma conectez la PC si daca da cum pot sa fac asta (FUNDA)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.Respecta regulamentul.