| Muz1kzMyLife123 a întrebat:

Sall Useri TPU! Dati-mi si mie un site de unde pot schimba parola de la wirless! Dau funda urgent!

2 răspunsuri:
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

In general ip-ul unui router este: 192.168.0.1 sau 192.168.1.1 =. Accesezi din browser unul din aceste ip-uri (vezi care merge), iti introduci datele de logare (parola si user. daca ai). Iar la sectiunea setup, wireless ai security..si de acolo schimbi parola, normal ca setarile difera de la router la router

| dishea a răspuns:

Intrii la setarile routerului si de acolo o schimbi, 192.168...,iti suna cunoscut?
Da totusi, eu zic intra pe redtube.com,poate iti dau aia o parola.