| Dragooos a întrebat:

Salll se poate sa scoti bara (la calculator) windows7 de tot?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate. Intri prin Start/Control Panel/Taskbar and Start Menu/General, debifezi Lock the taskbar, dai Apply si OK.
Cand o vrei la loc intri tot asa, bifezi Lock the taskbar, dai Apply si OK.

| XT5 a răspuns:

Daca te referi la Taskbar, dai Ctrl+Shift+Esc, dai la Processes, dai click pe explorer.exe si apoi apesi End Process si dai Yes la fereastra ce va aparea, dar taskbar-ul va reveni la urmatorul restart al calculatorului, ca sa o scoti de tot poti intra aici http://rocketdock.com/addon/misc/3425 ai mai multe detalii.

| danutmaria36 a răspuns:

Dai click dreapta pe bara >proprietati > autohide the taskbar