| Cristian_Yonutz_2000 a întrebat:

SALLUTARE!
De curand mi s`a blocat contul`l meu de facebook! nu am nici`o vin cu aceasta blocare, stateam linistit pe fb si mi s-a spus ca contul`l este blocat! o Idee cum sa il deblochez?!

Răspuns Câştigător
| Al3xAndraa97 a răspuns:

Incearca sa te loghezi pe facebook cu emailul si parola pe care le-ai avut si apoi da mi-am uitat parola! o sa trebuiasca sa-ti scrii emailul pe care sa-ti trimita linkul cu resetarea parolei dupa aceea o sa-ti dea niste poze cu prietenii tai de pe facebook si trebuie sa-i recunosti o sa-ti dea niste variante de raspuns! sper ca te-am ajutat! funda?