| MitroKta a întrebat:

aaa... ma intereseaza o chestie care inca nu stiu cum se cheama.
Cu ceva timp in urma am vazut pe net ca a aparut o chestie gadget sau cum i-o fi zicand in care bagi cartela de la telefon si se comporta ca un emitator wifi sau router sau nu stiu ce ca nu prea ma pricep. Ideea e ca daca mi-as lua ipod touch de ex, sa introduc cartela de la telefon in chestia asta de care zic si sa ma conectez la internet de pe ipod.
Stie cineva ce e asta?
Scuze de formularea gen ghicitoare!
Merci!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste modem wireless portabil si functioneaza ca un modem wireless, gasesti asa ceva la Orange, asta este ceea ce cauti tu: http://images3.okr.ro/......00_700.jpg