| Alexandru_Mihai_1997_wNd9 a întrebat:

Salut, acum ceva timp am facut un upgrade la driverul de la placa video, de atunci am o problema. De fiecare data cand deschid pcul prima data dupa ceva timp de stat inchis cand trebuie sa introduc parola se blocheaza si monitorul imi scrie no signal, dupa ce il scot din priza si il bag iar porneste fara probleme si nu inteleg de ce de fiecare data merge doar din a 2 a pornire. Ce problema poate fi? Precizez ca am mai facut upgradeuri la driverul de la placa video recent si nu s-a schimbat nimic

1 răspuns:
| cyberalex a răspuns:

Ai cumva atasat un al doilea monitor? Care este primul (master)?
Ai mai multe placi video? Care este de default?