| ferry245 a întrebat:

Acum ceva timp am luat un laptop de la altex de firma lenovo.Am dat laptopul unui prieten sa instaleze windowsul si tot ce trebuie. Dupa cv timp mi s-a virusat windowsul si a m incercat sa il pun singur. l-am pus doar ca inainte de reinstalarea windowsului imi aparea la placa video dedicata amd radeon 8600 M iar acum amd radeon r5 330M. AM bagat fifa 16 si inainte si dupa reinstalare dar merge acu la fel ca inainte.Deci intrebarea mea este: este amd radeon r5 330m acealasi lucru cu amd radeon 8600M?

1 răspuns:
| DrGeorge a răspuns:

Salut,

Fara a sti exact modelul de laptop presupun ca din ele este cea dedicata. Prin urmare tu ai ambele placi in el. Doar ca atunci el o folosea pe cealalata.