| SebiAdrian69 a întrebat:

Salut, adaptorul de la laptopul meu scoate niste sunete ciudate cand este conectat la laptop si cat nu este se aude din laptop tot sunetul ala, cand il bag inapoi nu se mai aude in laptop si se aude iar in adaptor, ce poate sa aiba?

Răspuns Câştigător
| SebiAdrian69 explică:

Atunci probabil ceea ce auzi e o vibrație mecanică (alimentatorul tău e de fapt o sursă in comutație) la vreun radiator, componentă etc...
așa că nu sunt probleme

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incarcă? cât ține bateria incărcată? se incălzește excesiv?

| SebiAdrian69 explică (pentru sierra1):

De incarcat se incarca bateria tine 3 4 ore cu chrome ul deschis mai exact pe Youtube avand un video si de incalzit laptop ul are 60 grade maxim cu utilizare mare si ram si processor si placa video, iar adaptorul este cald dupa cateva ore de utilizare am pus mana pe el si e doar cald nu frige sau cv

| sierra1 a răspuns (pentru SebiAdrian69):

Alimentatorul dacă se incălzește excesiv?